Kahramanmaraş Aksu TV Ağustos 2020 Güncel Frekansı

Aksu TV Türksat 4A uydusunda yer alan Aksu TV frekans bilgileri, 4 Ağustos 2019 tarihinde güncellenmiştir. Kanalın frekans bilgileri dışında, nasıl ayarlayacağınız hakkında ayrıntılı bilgi aşağıda yer almaktadır.

Şifresiz
Yerel
Uydu Adı : Türksat 4A (42.0°E)
Frekans : 12265
Polarizasyon : V
Sembol : 27500
FEC : 5/6
Kalite : SD - MPEG-4
Kapsama : Batı
Şifre : Şifresiz
Video Pid : 3408
Audio Pid : 3508
Yayın Dili : Türkçe
Eklendi : 4 Ağustos 2019
Kahramanmaraş Radyo ve Televizyon Yayınları A.Ş. ve Aksu TV logolu kanal, 12 yıl önce yayın hayatına başlamıştır. Türksat uydusunda yayın yapmakta lan Aksu TV, Kahramanmaraş Merkezden tüm Türkiye, Avrupa’nın tamamı, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Çin’e kadar net bir şekilde izlenmektedir. Bunun Yanında Artı Yerel Medaya Uygulaması ile İnternet Bağlantısı olan Smart Tv'lerde, Apple Tv Lerde, IP Tv Uyumlu Cihazlarda, Aksu Tv Haber Mobil Uygulaması ile Dünyanın her yerinden 7 gün 24 saat izleyebilirsiniz.

Kanalın Kahramanmaraş’ta bulunan TV binası, tamamı bin 600 metrekare kapalı alan olmak üzere 4 katlı olup, yapım aşamasından itibaren TV binası olarak projelendirilmiştir. 300 metrekare kapalı alan canlı yayın stüdyolarından haftada ortalama 35 canlı yayın yapılmaktadır.

Aksu TV kanalının yayın hayatına başlamasından itibaren bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde yayıncılık konusunda inanılmaz başarılı bir ivme kazanmıştır. Her gün ortalama 5 canlı yayın kuşağında farklı içerikli programlarla izleyicilerle buluşmaktadır.

Aksu TV, merkez ve bölgelerde yaklaşık 40 kişilik ekibi ve yönetim kadrosuyla hizmet vermektedir. Her geçen gün, sağladığı yeni açılımlara, yeni ekip arkadaşları katarak devam etmektedir.

Aksu TV, HD Naklen Yayın aracıyla stüdyo dışında, farklı mekânlarda canlı yayın yapma imkânına da sahiptir.

3 gün önce bilgi verildiği takdirde, Türkiye’nin her noktasında canlı yayın yapma imkânının yanında logosuz birçok televizyon kuruluşunun görüntülerini çekme imkânına da sahiptir.

Yurt ve dünya gündemini yakından takip etme adına Anadolu Ajansı abonesi olan AKSU televizyonumuz, ulusal haberlerde AA’nın havuzundan haber yayını ve canlı yayınlar yapmaktadır.

Kahramanmaraş ve bölgenin ekonomik ve Sosyo-Kültürel ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına bu açığı gören girişimciler tarafından kurulan Aksu TV, kendisine atfedilen büyük sorumluluğun bilincinde, durmaksızın hizmet üretmektedir.

En büyük zenginlik kaynağı olan izleyicisinden aldığı güç ve tarafsızlık misyonuyla her konuda fikir üretip kamuoyu oluşturmakta olan Aksu TV, tek geliri reklam olmasına rağmen elde ettiği başarı ve saygınlık tüm kuruluşlara örnek olacak niteliktedir.

Siyaset üstü bir kimlik ve akılcı yönetimler sayesinde şehrin ve bölgenin tüm odaklarınca takdir edilen Aksu TV, bu üstünlüğü ulusala taşımış, Türkiye genelinde televizyon kuruluşları arasındaki müstesna yerini almıştır.

Aksu TV, frekansbilgisi.com'da yer alan frekans değerleriyle televizyonunuzdan izleyebilirsiniz.

Aksu TV Ayarlama Bilgisi İçin Tıklayın
Aksu TV Canlı İzle

İlginizi Çekebilecek Diğer Kanallar

Traumfrauen TV Frekansı
TRT Avaz Frekansı
Bayerisches Fernsehen Nord TV Frekansı
TRT 3 Spor Frekansı
Show Türk TV Frekansı
TV 5 Frekansı
TAY TV Frekansı
KurdMax Pepûle TV Frekansı
Kurd Channel Frekansı
Kanal K33 Frekansı
ZDF TV Frekansı
ERT Şah TV Frekansı