Av TV Ağustos 2020 Güncel Frekansı

Av TV Türksat 4A uydusunda yer alan Av TV frekans bilgileri, 4 Ağustos 2019 tarihinde güncellenmiştir. Kanalın frekans bilgileri dışında, nasıl ayarlayacağınız hakkında ayrıntılı bilgi aşağıda yer almaktadır.

Şifresiz
Belgesel
Uydu Adı : Türksat 4A (42.0°E)
Frekans : 12265
Polarizasyon : V
Sembol : 27500
FEC : 5/6
Kalite : SD - MPEG-4
Kapsama : Batı
Şifre : Şifresiz
Video Pid : 3435
Audio Pid : 3535
Yayın Dili : Türkçe
Eklendi : 4 Ağustos 2019
Doğaseverlerin Kanalı sloganıyla yayın yapan AV TV, 5 Mart 2016 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin avcılık sektörü ile ilgili yayınlar veren bir kanal olarak hizmet sunmaktadır. Türksat ve D Smart üzerinden yayınlar sunan kanalın sahibi Haydar BAŞ'tır. Özellikle belgesel programlar ile izleyicileri kendisine çekmektedir.

Türkiye kanalı olarak Türkçe dil ile yayın programları sunan Av Tv, aynı zamanda Avrupa ve Orta Doğu içerisinde de yayın hayatına devam ediyor. Eski adı Ajans 99 olan Av Tv'nin merkezi İstanbul içerisinde yer almaktadır. Meltem Tv, Mesaj Tv, Sıhhat Tv, Köy Tv ve Kadırga Tv kanalları da kardeş kanalları olarak yer alıyor. Av izle seçeneklerinde Av Tv platformunda ayrıcalıklı av yayınları sunulmaktadır. Eğitici ve bilgilendirici programları için her güne özel bir yayın akışı sunuluyor. Avcıların av hayatını gözler önüne seren programlar ile farklı bölgelerden yayınlar sunulur.

Av TV, frekansbilgisi.com'da yer alan frekans değerleriyle televizyonunuzdan izleyebilirsiniz.

Av TV Ayarlama Bilgisi İçin Tıklayın
Av TV Canlı İzle

İlginizi Çekebilecek Diğer Kanallar

TMB (Türk Müzik Birliği) Frekansı
MDR Fernsehen Thüringen TV Frekansı
Kanal D Frekansı
Diyanet TV Frekansı
ZDF TV Frekansı
Zarok TV Frekansı
Akıllı TV Frekansı
Dost TV Frekansı
TV Net Frekansı
Tivibu Tanıtım Frekansı
Pamukkale TV Frekansı
Rojava TV Frekansı