Adıyaman Mercan TV Ağustos 2020 Güncel Frekansı

Mercan TV Türksat 4A uydusunda yer alan Mercan TV frekans bilgileri, 4 Ağustos 2019 tarihinde güncellenmiştir. Kanalın frekans bilgileri dışında, nasıl ayarlayacağınız hakkında ayrıntılı bilgi aşağıda yer almaktadır.

Şifresiz
Yerel
Uydu Adı : Türksat 4A (42.0°E)
Frekans : 12265
Polarizasyon : V
Sembol : 27500
FEC : 5/6
Kalite : SD - MPEG-4
Kapsama : Batı
Şifre : Şifresiz
Video Pid : 3413
Audio Pid : 3513
Yayın Dili : Türkçe
Eklendi : 4 Ağustos 2019
Adıyaman`ın ilk yerel televizyon kanalı Mercan TV, 10 Şubat 1993 tarihinde yayın hayatına başladı. 2016 yılına kadar yayın faaliyetlerini karasal yayın üzerinden gerçekleştiren Mercan Tv, 2016 yılında uydu lisansı satın alarak Türksat platformuna giriş yaptı. Yayın akışında Adıyaman`la ilgili zengin içerikler bulundurmaktadır.


"Adıyaman`ın dünyaya açılan penceresi" sloganıyla yayın hayatına başlayan Mercan TV 2016 yılında uydu lisansı satın aldıktan ve İnternet sitesini mercan.tv`ye taşıdıktan sonra sloganını da değiştirerek "Hayata dair her şey" yaptı. Yayın akışı listesi profesyonelce hazırlanan Mercan TV her yaş izleyici için programlar yayınlamaktadır. Canlı yayın araçları sayesinde Adıyaman`dan güncel etkinlikler ve olayları izleyenlerine canlı yayın ile aktarırken, kanalın deneyimli muhabirleri sokağa çıkarak halkın güncel sorunlarını ekranlara aktarmaktadır.

Mercan TV, frekansbilgisi.com'da yer alan frekans değerleriyle televizyonunuzdan izleyebilirsiniz.

Mercan TV Ayarlama Bilgisi İçin Tıklayın

İlginizi Çekebilecek Diğer Kanallar

GK Channel Frekansı
TRT Spor Frekansı
İlke TV Frekansı
Semerkand TV Frekansı
TV A Frekansı
Regio TV Satellit Frekansı
KKTC Meclis TV Frekansı
Ntv Türkiye Frekansı
On 4 TV Frekansı
TRT 3 Spor Frekansı
TAY TV Frekansı
Nitro Austria TV Frekansı