A Para TV Ağustos 2020 Güncel Frekansı

A Para TV Türksat 4A uydusunda yer alan A Para TV frekans bilgileri, 1 Ağustos 2019 tarihinde güncellenmiştir. Kanalın frekans bilgileri dışında, nasıl ayarlayacağınız hakkında ayrıntılı bilgi aşağıda yer almaktadır.

Şifresiz
Ekonomi
Uydu Adı : Türksat 4A (42.0°E)
Frekans : 11999
Polarizasyon : V
Sembol : 11666
FEC : 3/4
Kalite : HD - MPEG-4
Kapsama : Batı
Şifre : Şifresiz
Video Pid : 4906
Audio Pid : 5006
Yayın Dili : Türkçe
Eklendi : 1 Ağustos 2019
a Para, Turkuvaz Medya Grubu tarafından kurulmuş ekonomi kanalı. 21 Haziran 2017 tarihinde 1080i olarak test yayınına başlamıştır. a News gibi sadece HD yayın yapmaktadır. 17 Eylül 2018 tarihinde açılmıştır.

A para kanalı, ekonomi ve finans kanalı olarak yayın hayatına başlamIŞTIR. Ekonomi, finans gibi konular ile ilgilenen yayın kitlesinin ilgisini çeken kanalda, borsa döviz, ekonomi gibi pek çok alanda yayın bulunmaktadır. Uzman ekonomistler ve finansçıların analizleri ile yatırımlarınız hakkında çok daha kolay ve risksiz karar verebilirsiniz.

A para televizyon kanalının uzman kadrosu ile yalın, akıcı ve açıklayıcı anlatımları sayesinde, ekonomiden ve finanstan anlamayanlar bile kolaylıkla gündemi takip edebilecek ve yatırımlarını yönlendirebilecekler. A para kanalı sadece ülkemiz ekonomisine ve finans durumuna değil, aynı zamanda dünya piyasasına da ışık tutuyor. Böylece piyasada yaşanabilecek dalgalanmaları daha önceden tahmin edebilir, risklerinizi minimize edebilirsiniz. A para televizyon kanalı özellik ile piyasalara objektif yaklaşması ile gerçekçi ve realist bir kanal olarak karşımıza çıkıyor.

A Para TV, frekansbilgisi.com'da yer alan frekans değerleriyle televizyonunuzdan izleyebilirsiniz.

A Para TV Ayarlama Bilgisi İçin Tıklayın

İlginizi Çekebilecek Diğer Kanallar

Kanal 32 Frekansı
Sat. 1 Bayern Frekansı
Jin TV Frekansı
Ava TV Frekansı
Zee One TV Frekansı
TGRT EU Frekansı
RBB Brandenburg TV Frekansı
Freenet Shopping TV Frekansı
Kurd Channel Frekansı
Franken Fernsehen TV Frekansı
ERT Şah TV Frekansı
Ulusal Kanal Frekansı