A Para TV Nisan 2024 Güncel Frekansı

A Para TV Türksat 4A uydusunda yer alan A Para TV frekans bilgileri, 1 Ağustos 2019 tarihinde güncellenmiştir. Kanalın frekans bilgileri dışında, nasıl ayarlayacağınız hakkında ayrıntılı bilgi aşağıda yer almaktadır.

Şifresiz
Ekonomi
Uydu Adı : Türksat 4A (42.0°E)
Frekans : 11999
Polarizasyon : V
Sembol : 11666
FEC : 3/4
Kalite : HD - MPEG-4
Kapsama : Batı
Şifre : Şifresiz
Video Pid : 4906
Audio Pid : 5006
Yayın Dili : Türkçe
Eklendi : 1 Ağustos 2019
a Para, Turkuvaz Medya Grubu tarafından kurulmuş ekonomi kanalı. 21 Haziran 2017 tarihinde 1080i olarak test yayınına başlamıştır. a News gibi sadece HD yayın yapmaktadır. 17 Eylül 2018 tarihinde açılmıştır.

A para kanalı, ekonomi ve finans kanalı olarak yayın hayatına başlamIŞTIR. Ekonomi, finans gibi konular ile ilgilenen yayın kitlesinin ilgisini çeken kanalda, borsa döviz, ekonomi gibi pek çok alanda yayın bulunmaktadır. Uzman ekonomistler ve finansçıların analizleri ile yatırımlarınız hakkında çok daha kolay ve risksiz karar verebilirsiniz.

A para televizyon kanalının uzman kadrosu ile yalın, akıcı ve açıklayıcı anlatımları sayesinde, ekonomiden ve finanstan anlamayanlar bile kolaylıkla gündemi takip edebilecek ve yatırımlarını yönlendirebilecekler. A para kanalı sadece ülkemiz ekonomisine ve finans durumuna değil, aynı zamanda dünya piyasasına da ışık tutuyor. Böylece piyasada yaşanabilecek dalgalanmaları daha önceden tahmin edebilir, risklerinizi minimize edebilirsiniz. A para televizyon kanalı özellik ile piyasalara objektif yaklaşması ile gerçekçi ve realist bir kanal olarak karşımıza çıkıyor.

A Para TV, frekansbilgisi.com'da yer alan frekans değerleriyle televizyonunuzdan izleyebilirsiniz.

A Para TV Ayarlama Bilgisi İçin Tıklayın

İlginizi Çekebilecek Diğer Kanallar

RheinMain TV Frekansı
WDR Studio Duisburg Frekansı
Tempo TV Frekansı
Super RTL Austria Frekansı
SWR Fernsehen Baden-Württemberg TV Frekansı
Bloomberg HT Frekansı
Vuslat TV Frekansı
TRT Belgesel Frekansı
Kanal Avrupa Frekansı
Atv Avrupa Frekansı
RTL Plus TV Frekansı
TRT 2 Frekansı